Aktualności

Ogłoszenie o pracę - NIEAKTUALNE

Technik Obsługi Budynku Komercyjnego

OPIS STANOWISKA:

  • bieżące monitorowanie stanu technicznego budynku,
  •  planowanie i nadzór nad realizacją przeglądów wynikających z przepisów prawa i zawartych umów serwisowych,
  • monitorowanie pracy systemów zainstalowanych w budynkach, bieżąca obsługa techniczna urządzeń,
    organizowanie działań naprawczych w sytuacjach awaryjnych,
  • nadzór nad pracami firm serwisowych i wypełnianiem przez nich warunków umownych,
  • dokonywanie bieżących przeglądów i napraw,
  • drobne prace konserwatorskie, usuwanie drobnych usterek i awarii,
  • współpraca z podwykonawcami w zakresie prac remontowych,
  • utrzymywanie kontaktu z najemcami, udzielanie odpowiedzi na zapytania o rozwiązywanie bieżących problemów
    związanych z budynkiem;

WYMAGANIA:

  • mile widziane wykształcenie techniczne (preferowany profil - elektryczne, sanitarne),
  • doświadczenie w obsłudze technicznej budynków,
  • dobra organizacja czasu i pracy, sumienność w wykonywaniu obowiązków, dyspozycyjność, samodzielność,
    stan zdrowia pozwalający na zatrudnienie na przedmiotowym stanowisku;

OFERUJEMY:

  • dobrą atmosferę pracy,
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i umiejętności,
  • narzędzia pracy,
  • elastyczą formę zatrudnienia,
  • pracę w niepełnym wymiarze godzin.

Firma zastrzega sobie prawo odpowiedzi tylko na wybrane zgłoszenia. W aplikacji prosimy o zamieszczenie podpisanej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922)".

Osoby zainteresowane prosimy o dostarczenie aplikacji osobiście lub przesyłanie za pośrednictwem poczty elektronicznej (adres: anna.kalamarz@pwrsa.pl) czy tradycyjnej (Przedsiębiorstwo Wydawnicze "Rzeczpospolita" Sp. z o.o., Al. Jerozolimskie 107, 02-011 Warszawa).